As You Like It

“Bütün dünya bir sahnedir; ve kadın erkek, herkes ancak birer oyuncu. Sıraları geldikçe ya girer ya çıkarlar.”

Shakespeare Coffee & Bistro, Antalya, Alanya, Bursa, Diyarbakır, İzmir, Kayseri, Kemer ve Manavgat’taki 14 ayrı noktada hizmet veren, yerel lezzetler ve dünya mutfaklarından oluşan ve sürekli yenilenen menüsünü sunmaya 2001’den beri devam eden bir restoran markasıdır.

Shakespeare Coffee & Bistro menüsü için yeni ve eşsiz lezzetlerin yaratılma süreçlerini oluşturan fikir, üretim ve test çalışmaları için harcanan zaman, parçası olduğu GLOBE Restaurants’ın sektörel deneyiminde önemli bir yere sahiptir.

Shakespeare Coffee & Bistro’nun sistemi, daima en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ortaya koyduğu bu kalite eşiğini her defasında aşmayı amaçlamaktadır. Rahat ve arkadaş canlısı ortam, ürünlerinde taze ve kaliteli malzemelerin kullanılması, beğenilen lezzetler ve sunum kalitesi, seçici müşterilerin Shakespeare Coffee & Bistro’yu tercih nedenlerinden bazılarıdır.

Diyet yaptığınız için her gittiğiniz yerde salata yemek zorunda kalanlara şahane bir alternatif “Juliet”. Çok lezzetli, az kalorili…

Şebnem B.

“Excellent food, good service”
Great choice of food including low calorie options, v good value, good service and lovely interiors.

Tracy L.

Excelente comida e preços razoáveis. Restaurante de comida internacional com várias opções de carnes, massas e saladas.

Franciane S.

Harika bi mekan. Tavuklu fettucini enfes. Soğutulmuş bardaklarda bira… Güleryüzlü, hızlı, ilgili personel…

Günseli T.

2365 m yukarıda frambuazlı cheesecake tadı bir harika…

Batuhan D.

The service was excellent – the order was taken quickly and there was not a long wait for the food. Overall, an OK meal, in a pleasant environment, with good service at reasonable prices.

Jack I.

Gerçek lezzetler, gerçek mutluluklar

Gerçek dostluklar rozeti

Nerelerdeyiz…

Shakespeare, Antalya’nın her yerinde… Konyaaltı, Lara, Mall of Antalya (Deepo) ve Antalya’nın ilk alışveriş merkezi olan 5M Migros, şehir merkezindeki noktalarımız. Shakespeare Coffee & Bistro ayrıca Kemer’de, Tahtalı Dağı’nın zirvesinde Olympos Teleferik misafirlerini ağırlıyor. 2013’te açılan Alanya’dan sonra 2016’da hizmete giren Nova Mall (Manavgat) ise Shakespeare’lerin en yenisi.

Bursa, Mudanya yolu üzerindeki Korupark; İzmir’deki, Forum Bornova, Kayseri şehir merkezindeki Kayseri Park ve Kayseri Köşk, Shakespeare Coffee & Bistro deneyimini mümkün kılan diğer şubelerimiz…