Red Bull Sea to Sky, 2014

Red Bull Sea to Sky 5’in basın toplantısı Tahtalı’da yapıldı. Shakespeare, her yıl olduğu gibi bu yıl da ev sahipliğini üstlenen Olympos Teleferik’le birlikte organizasyona destek veriyor.

Basın toplantısından bazı notlar şöyle:

“Ekstrem Enduro Motosiklet yarışları arasında bir dünya markasına dönüşen ve Türkiye’nin en büyük motosiklet yarışı olan Red Bull Sea to Sky Kemer’de gerçekleştiriliyor. Dünya ekstrem Enduro motosiklet takviminin en önemli yarışlarından biri olan ve 2010 yılından beri Kemer’de düzenlenen Red Bull Sea to Sky’ın 5. Organizasyonu için geri sayım başladı. Beşinci yılında uluslararası enduro motosiklet camiasından geniş katılıma sahne olan yarışa İngiltere’den Kanada’ya kadar 38 ülkeden 250’nin üzerinde sporcu şampiyon olmak için yarışacak. Yarışa ev sahibi Kemer’den de Kemer Enduro Kulübü Sporcuları da katılacak.”

Shakespeare Coffee & Bistro Mountain’den sporculara ve basına yemek

“Toplantı ve sporcuların gösterisi sonrası Tahtalı zirvenin lezzet durağı olan Shakespeare Coffee & Bistro Mountain’de sporcu ve basın mensupları için bir yemek verdi. Tesisin ikinci katında verilen yemeğe katılan sporcular ve basın mensupları karşılıklı olarak sohbet etme imkanı buldu. Yemekte aynı masayı paylaşan Enduro sporunun ünlü isimleri Graham Jarvis, Paul Balton, Eric Themel ile Kemerin başarılı endurocuları Mehmet Özdemir, Burak Özdemir ve Kemer Enduro Kulübü Başkanı Semih Özdemir ilgileri ve destekleri için Shakespeare Coffee & Bistro Mountain çalışanlarına teşekkür etti.”

Halil Öncü haberinin tamamını Turizm Dosyası’ndan okuyabilirsiniz.