Mükemmellik Sertifikası 2015 Yılı Kazananı Shakespeare Coffee & Bistro Konyaaltı… Shakespeare Konyaaltı dünyanın en büyük seyahat sitesinde gezginlerin yorumları sonucunda en iyi performans gösteren restoran seçildi.

TripAdvisor’ın ödülle ilgili olarak aktardığı bilgiler şöyle:

“Bu yıl beşinci kez verilen ödül, mükemmel bir konukseverlik sergileyen işletmeleri onurlandırmak için ve sadece TripAdvisor’da sürekli olarak olağanüstü gezgin yorumları alan kuruluşlara verilmektedir. Mükemmellik Sertifikası ödülü, müşterilere sürekli olarak üstün bir tecrübe sunan tüm dünyadan konaklama tesisleri, restoranlar ve gezilecek yerlere verilmektedir.

Mükemmellik Sertifikası ödülünü kazanacaklar seçilirken TripAdvisor, ödül sahiplerini belirlemek için gezginlerin son 12 aylık dönem içinde TripAdvisor’daki yorum ve görüşlerinin kalitesi, sayısı ve güncelliği ile birlikte işletmenin sitedeki Popülerlik Göstergesinde kalma süresi ve sıralamasını dikkate alan özel bir algoritma kullanır. Bir işletmenin buna uygun olması için toplamda TripAdvisor yıldız derecelendirmesinin en az beş üzerinden dört olması, minimum yorum sayısına ulaşmış ve TripAdvisor’da en az 12 aydır listeleniyor olması gerekir.”

TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası 2015 Kazananı

Müşteri hizmetlerinde mükemmelliği sağlamak adına misafir beklentilerini sadece karşılamak değil ama her defasında aşmak amacıyla hizmet vermeyi sürdüren ekibimizi yakaladığı bu başarıdan dolayı kutluyoruz.